SONUÇLARI İLE MUHTEŞEM BİR TOPLANTI...

23-26 Kasım tarihlerinde Kıbrıs Merit Royal otelinde Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu-TEMFED- BAŞKANLAR KURULU toplantısını gerçekleştirdik.

TEMFED 5.Aralık tarihine çok az bir süre kala sektör açısından önemli bir toplantı ya imza attı. Toplantıya T.C. Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürümüz Sayın Adnan YANKIN,Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sn. Nuray Çelik CEYLAN ,Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müd. Daire Başkanı Sn.Akif YILMAZ,Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Başkanı Sn.Hasan SUNGUR ve TEMFED üyesi Oda ve Dernek Başkanlarımız Ticaret Odası Meclis üyelerimizin katılımlarıyla 3 gün süren son derece verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Toplantının ana gündemi Taşınmaz Ticareti Yönetmenliği ile düşünülen Revizyon konusunda düşünce ve görüşlerimizi net ve mutabakatla ilgili Bürokratlarımıza ilettik .Toplantımızın sonuçlarının olumlu olacağı kanaatiyle toplantımıza katılan başta Genel Müdürümüz Sn.Adnan YANKIN beyefendiye, Bürokratlarımıza,Başkanlarımıza ve Meclis üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.

Hacı Ali TAYLAN
TEMFED GENEL BAŞKANI

TEMFED - TÜRKİYE TÜM EMLAK MÜŞAVİRLERİ FEDERASYONU SONUÇLARI İLE MUHTEŞEM BİR TOPLANTI... TEMFED - TÜRKİYE TÜM EMLAK MÜŞAVİRLERİ FEDERASYONU,23-26,Kasım,tarihlerinde,Kıbrıs,Merit,Royal,otelinde,Türkiye,Tüm,Emlak,Müşavirleri,Federasyonu-TEMFED-,BAŞKANLAR,KURULU,toplantısını,gerçekleştirdik.,TEMFED,5Aralık,tarihine,çok,az,bir,süre,kala,sektör,açısından,önemli,bir,toplantı,ya,imza,attı,Toplantıya,TC,Ticaret,Bakanlığı,İç,Ticaret,Genel,Müdürümüz,Sayın,Adnan,YANKINEsnaf,ve,Sanatkarlar,Kooperatifler,Genel,Müdürl&uum TEMFED - TÜRKİYE TÜM EMLAK MÜŞAVİRLERİ FEDERASYONU 23-26 Kasım tarihlerinde Kıbrıs Merit Royal otelinde Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu-TEMFED- BAŞKANLAR KURULU toplantısını gerçekleştirdik. TEMFED 5Aralık tarihine çok az bir süre kala sektör açısından önemli bir toplantı ya imza attı Toplantıya TC Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürümüz Sayın Adnan YANKINEsnaf ve Sanatkarlar Kooperatifler Genel Müdürl&uum