DEVLETİMİZ ve HAYIRSEVER VATANDAŞLARIMIZ YARALARI SARIYOR.

Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremin ardından TEMFED olarak Başkanlarımızla bölgeye gerçekleştirdiğimiz ziyarette Vatandaşlarımıza ve Meslektaşlarımıza destek olmaya çalıştık.

2 günlük yoğun bir programda Elazığ’da yıkılan binaların yerlerini, kurulan çadır bölgelerini ziyaret ettik. Elazığ ve Malatya’da ağır hasarlı yerlere giderek yetkililerden bilgi aldık. Diğer taraftan depremde vefat eden vatandaşlarımızın ve Elazığ’da 5 kişilik ailesi ile depremde vefat eden meslektaşımızın taziyelerine katıldık. Fırat TV ve Kanal E’de Başkanlarımızla canlı yayına katılarak bölge halkına kiraların arttırılmaması yönünde çağrıda bulunduk. Meslektaşlarımızın yüksek kira talep eden ev sahiplerine aracılık etmemesini istedik.Bölgedeki Başkanlarımızı, Birlik Başkanımızı, Bürokratlarımızı ziyaret ettik.
Devletimizin ve Hayırsever vatandaşlarımızın konuya hassasiyetle eğildiğini görmekten çok mutlu olduk. Bölge Halkınının her ne kadar artçı depremler olsa da yavaş yavaş toparlandıklarını ve morallerinin yerine geldiğini görmekten mutlu olduk.Bir kez daha geçmiş olsun RABBİM böyle acılar yaşatmasın Ülkemize.
Hacı Ali TAYLAN

TEMFED - TÜRKİYE TÜM EMLAK MÜŞAVİRLERİ FEDERASYONU DEVLETİMİZ ve HAYIRSEVER VATANDAŞLARIMIZ YARALARI SARIYOR. TEMFED - TÜRKİYE TÜM EMLAK MÜŞAVİRLERİ FEDERASYONU,Elazığ,ve,Malatya’da,yaşanan,depremin,ardından,TEMFED,olarak,Başkanlarımızla,bölgeye,gerçekleştirdiğimiz,ziyarette,Vatandaşlarımıza,ve,Meslektaşlarımıza,destek,olmaya,çalıştık.,2,günlük,yoğun,bir,programda,Elazığ’da,yıkılan,binaların,yerlerini,kurulan,çadır,bölgelerini,ziyaret,ettik,Elazığ,ve,Malatya’da,ağır,hasarlı,yerlere,giderek,yetkililerden,bilgi,aldık,Diğer,taraftan,depremde,vefat,eden,vatandaşlarımızın,ve,Elazığ& TEMFED - TÜRKİYE TÜM EMLAK MÜŞAVİRLERİ FEDERASYONU Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremin ardından TEMFED olarak Başkanlarımızla bölgeye gerçekleştirdiğimiz ziyarette Vatandaşlarımıza ve Meslektaşlarımıza destek olmaya çalıştık. 2 günlük yoğun bir programda Elazığ’da yıkılan binaların yerlerini kurulan çadır bölgelerini ziyaret ettik Elazığ ve Malatya’da ağır hasarlı yerlere giderek yetkililerden bilgi aldık Diğer taraftan depremde vefat eden vatandaşlarımızın ve Elazığ&